Reklama Ant Automobilio, Apklijavimas, Dizainas - Promo Cars

Eskizai

Automobilio eksterjero dizaino projektavimas ir vizualizacijos, tai preciziškumo, komandinio darbo bei specialių įgūdžių reikalaujantis kūrybos procesas. Skirkite laiko projektavimo etapui, kad pamatytumėte kaip atrodys reklama ant automobilio ar pilnai apklijuota transporto priemonė dar prieš ją apklijuojant.

Reklama

Apklijuokite automobilį reklama ir didinkite įmonės ar prekės ženklo žinomumą! Parodykite patrauklų parduodamų prekių ir paslaugų dizainą, kurį per dieną pamatys nuo 10 000 iki 30 000 žmonių. Efektyviausiu būdu išnaudokite nemokamą reklamos plotą, kurį kasdien pastebės iki 89% pakeleivių, iš kurių net 76% jį įsimins. Turėkite mažiausius reklamos atsipirkimo kaštus rinkoje, nes 365 dienas per metus reklama ant automobilio dirbs jums.

Stilius

Kurkite stilingo žmogaus įvaizdį! Pakeiskite transporto priemonės spalvą ir vairuokite vienetinį, išskirtinio dizaino automobilį! Rinkitės spalvą iš daugiau nei 300 atspalvių plėvelių kolekcijos, turinčios blizgius, matinius ar tekstūros paviršius. Sumažinkite automobilio vagystės tikimybę ir apsaugosite kėbulo dažų paviršių nuo purvo, žvyro, vandens bei smulkių subraižymų. Žinokite, kad bet kada galėsite nuklijuoti plėvelę ir susigrąžinti p originalią automobilio spalvą.

Sportas

Lenktyniaukite išskirtinio dizaino automobiliu ir kurkite stipraus konkurento įvaizdį. Dar labiau pasitikėkite savimi ir pabrėžkite kovingumą bei tikrąsias vertybes. Būkite pastebėti vaizdo reportažuose ir varžybų nuotraukose. Tapkite labiau matomi, kad rastumėte dar daugiau rėmėjų ir gerbėjų.

Pamatyk kaip atrodo apklijuoti automobiliai

Prisijunkite prie mūsų PINTEREST profilio ir pamatykite geriausius pavyzdžius, kaip atrodo reklama ant automobilio, kas yra stilingas automobilio apklijavimas ir kaip pasikeičia sportiniai automobiliai apklijavus juos plėvele.

Žiūrėti