Reklama Ant Automobilio, išnaudokite visas galimybes - Promo Cars

Automobilį paversime reklamos priemone!

Apklijuokite automobilį reklama ir didinkite įmonės ar prekės ženklo žinomumą! Parodykite patrauklų parduodamų prekių ir paslaugų dizainą, kurį per dieną pamatys nuo 10 000 iki 30 000 žmonių. Efektyviausiu būdu išnaudokite nemokamą reklamos plotą, kurį kasdien pastebės iki 89% pakeleivių, iš kurių net 76% jį įsimins. Turėkite mažiausius reklamos atsipirkimo kaštus rinkoje, nes 365 dienas per metus reklama ant automobilio dirbs jums.

Dar neišnaudota reklamos galimybė – išskirtinis automobilio apklijavimas

Po truputį tampa akivaizdu, kad vartotojai mažiau pasitiki tradiciniais rinkodaros kanalais: juos vis sunkiau sudominti įprastine reklama spaudoje, erzina reklaminiai intarpai televizijos ekrane, vis rečiau jie žvilgteli ir į reklaminius skydelius internete. Laimei, yra daugiau galimybių priminti apie savo įmonę. Viena jų – reklama ant automobilių ir sunkvežimių tentų. Žemiau pateikiame 3 priežastis, kodėl sėkmingų įmonių vadovai rekomenduoja apklijuoti savo transporto priemones reklamos tikslais.
1. Šis reklamos plotas Jums nieko nekainuos. Priešingai nei reklama žiniasklaidoje, lauko stenduose ar interaktyviuose ekranuose, ši reklama 365 dienas per metus tarnaus visiškai nemokamai. Maža to, ne tik sutaupysite pinigų, tačiau ir laiko: Jums neteks mokėti įmokų už reklamą, rūpintis jos pratęsimu ar sustabdymu.
2. Efektyviai ir nuolatos didinsite prekės ženklo žinomumą. Kaskart kai Jūs ar Jūsų įmonės darbuotojas vairuos firmine atributika apklijuotą automobilį ar sunkvežimį, didinsite savo prekės ženklo žinomumą. Apskaičiuota, kad per dieną Jūsų reklamą pamatys 10 000-30 000 žmonių.
3. Išsiskirsite iš minios. Specialia vinilo plėvele apklijuota transporto priemonė išsiskirs savo unikalumu bei taip patrauks aplinkinių dėmesį. 76 proc. ją pastebėjusiųjų įsimins Jūsų prekės ženklą.
„Promo Cars“ – pirmoji įmonė, pasiūliusi transporto priemonių apklijavimo specialia viniline plėvele paslaugą Lietuvoje. Per 4-erius darbo metus sukaupta patirtis ir žinios, kaip sukurti skoningą dizainą bei preciziškai tiksliai apklijuoti bet kokią transporto priemonę, įskaitant ir motociklus, autobusus ar sunkvežimius, leidžia drąsiai teigti, kad esame geriausi šios srities specialistai. Mūsų talentingų dizainerių ir atidžių meistrų komanda išklausys visus Jūsų pageidavimus ir sukurs unikalius ir efektyvius reklamos ant automobilio sprendimus, kurie bus pastebėti!