Promo Cars - apie reklamos projektavimą, apklijavimą, priežiūrą, garantiją

Svarbu žinoti


Kad būtų aišku ir suprantamaEsame atidūs specialistai, kreipiantys dėmesį į menkiausias detales bei operatyviai reaguojantys į kliento pageidavimus. Siekdami geriausio rezultato, visuomet stengiamės įsiklausyti į Jūsų norus, ir skatiname dalyvauti kūrybos procese. Tačiau prieš kimbant į darbus labai rekomenduojame susipažinti su visa šia informacija, kuri padės išvengti nesusipratimų. Atidžiai susipažinę su Promo Cars darbų kokybės ir ilgaamžiškumo standartais, jausitės užtikrinčiau, ir daug geriau išmanysite transporto priemonės priežiūros įmantrybes. Šioje skiltyje susipažinsite su procesais, atliekamais apklijuojant transporto priemonę, naudojamomis medžiagomis ir jų savybėmis, Promo Cars garantijos sąlygomis, medžiagų ilgaamžiškumo niuansais ir informacija, kaip taisyklingai nuimti plėvelę bei tinkamai eksploatuoti transporto priemonę.

1Bendra informacija
Apklijuojamos transporto priemonės paviršius turi būti arba originaliai tvarkingas, arba kokybiškai suremontuotas specializuotame autoservise. Jei automobilis yra paruoštas ir/ar nudažytas nekokybiškai, Promo Cars negarantuos, kad klijuojant ar demontuojant plėvelę, ji nenusiims kartu su dažais.
Net ir nedideli transporto priemonės paviršiaus įbrėžimai, duobutės ir panašūs kėbulo paviršiaus defektai apklijavus plėvele bus matomi.
Plėvelė, užklijuota ant rūdžių ar galimo jų židinio, nesustabdys rūdijimo proceso ir atsiklijuos.
Plėvelė yra neklijuojama ant detalių, pagamintų iš politetrafluoretileno, poliolefino ar kai kurių kitų medžiagų.
Turime informuoti, kad kokybiškam apklijavimui gali reikti nuimti kai kurias transporto priemonės detales: durų rankenas, apdailos juostas, posūkių signalus ir kita. Kai kuriais atvejais reiks nuimti ir išorinius galinio vaizdo veidrodžius, antenas, stogo bagažinių laikiklius, bamperius ir t.t.
Promo Cars laikosi atsakingo požiūrio į darbų kokybę, vadovaujasi aukščiausiais foto spaudos spausdinimo standartais, ir prieš plėvelės laminavimą ir klijavimą griežtai laikosi 24-48 valandų spaudos džiūvimo termino. Šių technologinių procesų laikymasis numato, kad klijavimo darbus pradėsime po 5 d. d. nuo projekto suderinimo datos.
Svarbus našaus darbo veiksnys yra transporto priemonės klijavimas sutartu laiku. Tikime, kad tai suprasdami, transporto priemonę klijavimui pristatysite nurodytu adresu nuplautą bei iš anksto sutartu laiku, o negalėdami atvykti apie tai pranešite prieš 24 val. Neatvykus sutartu laiku, Promo Cars pasilieka teisę siūlyti naują apklijavimo terminą savo nuožiūra.
Vykdant didesnės apimties darbus, transporto priemonę reiks palikti Promo Cars patalpose.
Apie apklijuotą bei atsiėmimui paruoštą transporto priemonę informuosime el. paštu arba telefonu. Jei per 24 val. po šio pranešimo užsakovas neatsiima transporto priemonės, Promo Cars pasilieka teisę išrašyti papildomą sąskaitą už automobilio laikymą.
2Projektavimas
Automobilio eksterjero dizaino projektavimas – preciziškumo, komandinio darbo sklandumo, ir specialių įgūdžių bei žinių reikalaujantis kūrybinis procesas. Promo Cars dizaineriai jūsų projektui skirs individualų dėmesį, nes tai vienas iš svarbiausių procesų, siekiant kokybiško ir jus džiuginančio rezultato. Tai atidumo ir didelių laiko kaštų reikalaujantis darbas, kuriame petys į petį dirba projektų vadovai, dizaineriai, ir, žinoma, pats užsakovas. Mūsų komandos nariai atidžiai įsiklausys į jūsų norus, patars visais su projekto vystymu susijusiais klausimais, o tada pateiks optimaliausius sportinės ar reklaminės transporto priemonės apklijavimo specializuota vinilo plėvele projektų variantus, bei padės išsirinkti jūsų įvaizdį ir poreikius geriausiai reprezentuojantį sprendimą, nesvarbu ar jus domina minimalus paženklinimas, ar patrauklus paslaugų ir prekių parodymas, ar įspūdingas transporto priemonės pavertimas reklaminiu plotu.
• Konsultavimas, konsultavimas ir dar kartą konsultavimas – mūsų tikslas, tai nuoširdus bendravimas su klientais. Niekada nepaliekame sprendimo priėmimo atsakomybės pačiam klientui. Suprasdami automobilių apklijavimo plėvele niuansus ir subtilybes, nukreipsime jus geriausio sprendimo link. Meninę idėją (projekto vizualizaciją) kiekvienai transporto priemonei kuriame individualiai, ir pateikiame jums įvertinti. Tik taip pasiekiame visapusiškai geriausio rezultato;
• Meistriškumas – atsižvelgiame į apklijuojamo automobilio dizainą, formas, modelį, bei kokiu tikslu klientas siekia padailinti savo transporto priemonę. Projektuodami naudojame naujausius automobilių brėžinius, o visas procesas vykdomas keliais etapais: sukuriame eskizus dizaino krypčiai nustatyti, paruošiame preciziškai tikslias transporto priemonių visų pusių vizualizacijas, tuomet pateikiame detalų projektą su nurodytomis naudojamomis medžiagomis, kurias prieš pradedant gamybą patvirtina pats klientas, ir galiausiai paruošiame tikslius brėžinius lipdukų ruošinių gamybos specialistams ir plėvelės klijavimo meistrams;
• Darbštumas ir atsakomybė – esame tikri, kad rasime geriausią jūsų įvaizdį ir poreikius atspindintį apipavidalinimo sprendimą, o jei mūsų pateikti projektai netenkins jūsų lūkesčių, grąžinsime sumokėtus pinigus
3Apie medžiagas
Lipdukų gamybai naudojame tris technologijas: foto spaudą, spalvotos plėvelės ploteriavimą ir tentų dažymą.
Tam, kad užtikrintume maksimalią foto spaudos apsaugą nuo UV spindulių ir mechaninių pažeidimų, naudojame apsauginį laminatą.
Apklijuojamų transporto priemonių paviršius skirstome į tris sudėtingumo lygius: lygūs, nelygūs ir sudėtingi. Jų apklijavimui naudojame visiškai skirtingų techninių charakteristikų medžiagas.
Tam, kad pasiektume puikius vizualinius rezultatus, kartais naudojame specializuotas plėvelės:
Langų apklijavimui - perforuotą plėvelę;
Užrašų išryškinimui tamsiu paros metu - šviesą atspindinčią plėvelę;
Ypač ryškių užrašų gamybai - florasensinę plėvelę;
Norintiems dar daugiau išskirtinumo - metalizuotas, tekstūros ar matines plėveles

Medžiagų parinkimas yra daug žinių ir patirties reikalaujantis procesas.
Parinkdami medžiagas, atsižvelgsime į šiuos kriterijus: paviršiaus lygumą, eksploatacijos ilgaamžiškumą, garantijos laikotarpį bei transporto priemonės priežiūros (plovimo) sąlygas.
Tam, kad būtų aiškiau, medžiagas suskirstėme į 8 grupes:

• Economy (monomerinės) plėvelės
Paskirtis – lygių paviršių apklijavimui ir tik trumpalaikėms reklaminėms akcijoms;
Ilgaamžiškumas – 0,5 metų;
Foto spauda - pateikiama be apsauginio laminato;
Garantija – nesuteikiama;
Kokybė – *

• Standart – (polimerinės) plėvelės
Paskirtis – lygių paviršių apklijavimui;
Ilgaamžiškumas - iki 2,5 metų;
Foto spauda - pateikiama be apsauginio laminato;
Garantija – 6 mėnesiai;
Kokybė – **

• Standart Plus – (polimerinės) plėvelės
Paskirtis – lygių paviršių apklijavimui
Ilgaamžiškumas - iki 4 metų;
Foto spauda - pateikiama su apsauginiu laminatu;
Garantija – 12 mėnesių;
Kokybė – ***

• Extream – (lietos) plėvelės
Paskirtis – sudėtingų paviršių apklijavimui;
Ilgaamžiškumas - iki 2,5 metų
Foto spauda - pateikiama be apsauginio laminato;
Garantija – 6 mėnesiai
Kokybė – ***

• Extream Plus - (lietos) plėvelės
Paskirtis – sudėtingų paviršių apklijavimui;
Ilgaamžiškumas – 4-6 metai;
Foto spauda - pateikiama su apsauginiu laminatu;
Garantija – 12-24 mėnesiai;
Kokybė – *****

• Banner Paint – tento dažymas
Paskirtis – naujo ir naudoto tento apipavidalinimui grafiniais elementais;
Ilgaamžiškumas – iki 6 metų;
Foto spauda - negalima;
Garantija – 24 mėnesiai;
Kokybė – ****

•Banner Photo – tento spausdinimas
Paskirtis – naujo tento gamybai, apipavidalinant foto vaizdu ir grafiniais elementais
Ilgaamžiškumas – iki 4 metų
Foto spauda - pateikiama be apsauginio laminato;
Garantija – 12 mėnesių;
Kokybė – ***

• Banner Vinyl – tento apklijavimas plėvele
Paskirtis – naujo ir naudoto tento apipavidalinimui specialia plėvele;
Ilgaamžiškumas – iki 2,5 metų;
Foto spauda - pateikiama be apsauginio laminato;
Garantija – 6 mėnesiai;
Kokybė – **
4Darbų kokybės standartai
Apklijavimo standartas nurodo, kad plėvelė bus užklijuota laikantis technologinių procesų, apimančių specialų klijuojamo paviršiaus paruošimą cheminėmis medžiagomis, taisyklingą plėvelės užklijavimą, išformavimą ir prikaitinimą (užfiksavimą) reikiama temperatūra. Naudojant žemesnės kategorijos plėveles, vidiniuose kampuose yra daromi įpjovimai. Jų nebus tik klijuojant EXTREME serijos plėveles.
Po apklijavimo gali matytis smulkūs oro burbuliukai, kurie plėvelei įgaunant maksimalų sukibimą pranyks kelių dienų laikotarpyje. Klijuojant EXTREME serijos plėveles, sudėtingose ir, dažniausiai nematomose vietose, gali būti daromi sujungimai, užklijuojant plėvelę vieną ant kitos.

Apklijavimo standartas nurodo, kad nebus įplyšimų, atšokimų bei aiškiai matomų defektų, o žiūrint iš 1,5 metro atstumo bendras vaizdas bus kokybiškas. Šiame standarte leistinas nežymus kiekis smulkių netikslumų, kurie neturi įtakos ilgaamžiškumui ir bendram vaizdui.

Norime informuoti, kad maksimalų sukibimą su apklijuotu paviršiumi plėvelė įgauna dviejų savaičių laikotarpyje. Šiuo laikotarpiu plėvelė užfiksuoja savo formą, sumažėję jos įtampos, o klijų veiksmingumas tampa maksimaliai efektyvus. Per šį laikotarpį kritinėse vietose gali išryškėti nežymūs defektai, ir tai yra visiškai normalu. Pastebėjus šiuos trūkumus būtina kreiptis į Promo Cars specialistus.

Praėjus 2 savaitėms po apklijavimo rekomenduojame atvykti profilaktinei patikrai, arba patiems detaliai apžiūrėti apklijuotą transporto priemonę. Jei patikros metu pastebėję atsiradusius defektus, nedelsdami susisiekite su projektų vadovu arba atvykite į Promo Cars studiją defekto pašalinimui. Atlikę profilaktinę apžiūrą būsime tikri, kad plėvelė įgavo puikų sukibimą, o apklijuoto paviršiaus ilgaamžiškumas maksimaliai užtikrintas.

Plauti transporto priemones rekomenduojame praėjus ne mažiau kaip dviem savaitėms po apklijavimo, ir tik po profilaktinės apžiūros.
5Apklijavimas
Atlikdami transporto priemonių apklijavimą plėvele, Promo Cars meistrai laikosi atsakingo požiūrio į darbų kokybę, vadovaujasi aukščiausiais meistriškumo standartais, ir griežtai laikosi technologinio proceso viso projekto metu. Apklijavimui naudojame laiko ir savo pačių išbandytas ir patikrintas, geriausių gamintojų plėveles bei įrankius.
Promo Cars studijoje užtikriname, kad:
• Apklijavimas bus atliktas pagal standartus, nurodančius, jog plėvelė bus užklijuota laikantis technologinių procesų, apimančių specialų klijuojamo paviršiaus paruošimą cheminėmis medžiagomis, taisyklingą plėvelės užklijavimą, išformavimą ir prikaitinimą (užfiksavimą) reikiama temperatūra;
• Transporto priemonę apklijuosime švariose, reikiamos temperatūros patalpose;
• Darbus atlieka sertifikuoti meistrai, turintys ilgametę darbo patirtį;
• Suteiksime vieną iš 3 lygių garantijų: 24 mėn., 12 mėn., 6 mėn. (garantijos trukmę lemia pasirinktos medžiagos);
6Garantijos
Promo Cars suteikia 3 lygių garantijas:
• 24 mėn. garantija suteikiama medžiagoms: EXTREME PLUS (blizgios/matinės); BANNER PAINT;
• 12 mėn. garantija suteikiama medžiagoms: STANDART PLUS; EXTREME PLUS (tekstūros/efekto), BANNER PHOTO;
• 6 mėn. garantija suteikiama medžiagoms STANDART, EXTREME, bei BANNER VINYL;
Medžiagoms ECONOMY garantija nesuteikiama

Garantijos trukmė
Kiekviena garantija trunka tiek mėnesių, kiek nurodyta prie pasirinktų medžiagų pavadinimo, skaičiuojant nuo sąskaitos-faktūros išrašymo dienos.

Ką darys Promo Cars, kad išspręstų iškilusią problemą
Pamatę ir įvertinę transporto priemonę, nuspręsime ar jai taikytinos garantinės sąlygos. Tuomet gali būti šalinami defektai arba perklijuojama plėvelė. Tokiais atvejais, Promo Cars pasirūpins medžiagomis ir vieta, kur vyks remonto darbai. Jei apklijavimui panaudotos medžiagos daugiau nebegaminamos, jos bus pakeistos panašiomis.
Promo Cars pašalins lokalius defektus, bet neperklijuos viso ankščiau apklijuoto ploto, jei dėl UV spinduliuotės ar eksploatavimo sąlygų senų ir naujų medžiagų atspalviai skirsis.

Garantinės sąlygos
Garantija įsigalioja nuo sąskaitos-faktūros išrašymo dienos. Paslaugos pirkimui įrodyti reikalingas užsakymo Nr. nurodytas sąskaitoje-faktūroje.

Išimtys
Garantija netaikoma, jei apipavidalinta transporto priemonė pateko į avariją, buvo pažeista mechaniniu būdu, netinkamai naudojama, valoma ir plaunama netinkamomis priemonėmis ir būdais (naudojant per aukštą vandens slėgį, laikantis mažesnio nei 50 cm atstumo, ar plaunant ne 90 laipsniu kampu į apklijuotą paviršių).
Garantija netaikoma, jei plėvelė buvo užklijuota ant rūdžių ar jų židinio, jei plėvelė buvo užklijuota ant nekokybiškai paruošto ar/ir nudažyto transporto priemonės paviršiaus. Garantija netaikoma, jei plėvelės pažeidimas įvyko dėl apledėjusio transporto priemonės paviršiaus.
Garantija netaikoma, jei užsakovo pageidavimu plėvelė buvo užklijuota ant detalių, kurias prieš klijavimą privaloma nuimti, ar užklijuota ant paviršių, pagamintų iš medžiagų, prie kurių ji nelimpa ar/ir nesilaiko.
Garantija netaikoma tuo atveju, kai užsakovo pageidavimu naudojamos žemesnės kokybės ar pigesnės medžiagos, netinkamos klijavimui ant tam tikrų paviršių. Natūralus nusidėvėjimas ar nedidelis atspalvio pasikeitimas nelaikomas kokybės trūkumu, todėl jam, kaip ir bet kokiems atsitiktiniams nudaužymams, nubraižymams ir pan., garantija netaikoma. Pagal garantijos sąlygas, neatlyginami atsitiktiniai ar dėl kliento kaltės atsiradę nuostoliai.

Kur kreiptis dėl garantinio ir po garantinio aptarnavimo? Dėl garantinio ir po garantinio aptarnavimo kreipkitės telefonu +370 611 77037, arba el. paštu info@promo-cars.lt
7Ilgaamžiškumas
Apklijuoto paviršiaus ilgaamžiškumą nulemia 4 faktoriai:
Teisingai parinktos medžiagos;
Foto vaizdo apsauga laminatu;
Tinkamos eksploatacijos sąlygos;
Kokybiška ir nuolatinė priežiūrą;

Plėvelių ilgaamžiškumas permainingo klimato sąlygomis yra 20-40% trumpesnis, nei šilto klimato sąlygomis.
Plėvelių užklijuotų horizontaliai (ant stogo), eksploatacija bus ilgesnė už plėvelių užklijuotų vertikaliai (ant šono).
Standartinių spalvotų plėvelių tarnavimo laikas dažniausiai yra bent du kartus ilgesnis už metalizuotų, ar turinčių kitokius efektus.

Eksploatacijos ilgaamžiškumas:
Medžiagų EXTREME PLUS (blizgios/matinės); BANNER PAINT ilgaamžiškumas iki 6 metų;
Medžiagų STANDART PLUS; EXTREME PLUS (tekstūros/efekto), BANNER PHOTO ilgaamžiškumas iki 4 metų;
Medžiagų STANDART, EXTREME, BANNER VINYL ilgaamžiškumas iki 2,5 metų;
Medžiagų ECONOMY ilgaamžiškumas iki 0,5 metų;
8Priežiūra
Mes pasirūpinsime ne tik preciziška jūsų transporto priemonės puošyba plėvele, bet ir sieksime puikių eksploatavimo rezultatų. Sukaupta patirtis ir žinios, įgautos bendradarbiaujant su plėvelės gamintojais ir tiekėjais, leido puikiai pažinti ir suprasti apklijuotos transporto priemonės priežiūros niuansus, ir šiomis žiniomis dalinamės su savo klientais.
• Norėdami užtikrinti plėvelės ilgaamžiškumą, praėjus 2 savaitėms po apklijavimo rekomenduojame atvykti profilaktiniai patikrai, arba patiems detaliai apžiūrėti apklijuotą transporto priemonę. Atlikę profilaktinę apžiūrą būsime tikri, kad plėvelė įgavo puikų sukibimą, o apklijuoto paviršiaus ilgaamžiškumas užtikrintas maksimaliai;
• Plauti transporto priemonės rekomenduojame praėjus ne mažiau kaip dviem savaitėms po apklijavimo ir tik po profilaktinės apžiūros;
• Plėvelių paviršiai yra panašūs į automobilinius dažus. Jei ant paviršiaus pastoviai bus purvo, nešvarumų ir kitų teršalų, plėvelė greitai praras gerąsias savybes. Tai atsitiks dar greičiau, jei purviną paviršių veiks UV spinduliai ir karštis. Todėl rekomenduojama, kad purvinas paviršius būtų plaunamas kartą per savaitę, bet ne rečiau kaip du kartus per mėnesį. Šis periodiškumas užtikrins optimalią išvaizdą ir ilgaamžiškumą;
• Geriausias priežiūros būdas yra naudoti aukštos kokybės automobilių plovimui skirtus cheminius ploviklius, specialiai pritaikytus transporto priemonių plovimui, neturinčius abrazyvinių komponentų, stiprių tirpiklių ir/ar alkoholio (ploviklio pH lygis turi būti nuo 5 iki 9). Namuose naudojamų indų ploviklių ar muilo, kurie nėra skirti transporto priemonių plovimui, naudoti negalima;
• Dauguma plėvelių yra pritaikytos plovimui automatinėse plovyklose su šepečiais, tačiau plovimo metu reikia vengti abrazyvinių komponentų, kurie mechaniškai pažeidžia viršutinį sluoksnį. Kad to išvengtumėte, rekomenduojame rankinių plovyklų paslaugas, ir tik tuo atveju, kai darbuotojai žino kaip plauti apklijuotą transporto priemonę. Jei turite daugiau klausimų, susijusių su apklijuotos transporto priemonės priežiūra ir eksploatavimu, drąsiai susisiekite su mūsų specialistais ir mielai patarsime.
9Plėvelės nuėmimas
Lipnios plėvelės turi skirtingus klijų sluoksnius, nuo kurių priklauso eksploatacijos ilgaamžiškumas, o kartu ir nuėmimo sudėtingumas. Pilno apklijavimo (wrapp) plėvelės turi patentuotą klijų technologiją, kurios dėka plėvelių nuėmimas yra paprastesnis. Atliekant nuėmimo darbus rekomenduojame naudotis rankiniu oro šildytuvu, kuris padės plėvelę nuimti lengviau ir švariau. Jei nuėmus plėvelę ant paviršiaus liks klijų, juos pašalinkite specialiomis cheminėmis medžiagomis. Plėvelės nuėmimas nepadarys žalos transporto priemonės dažų ir lako paviršiui, jei prieš klijavimą jis buvo gamykliškai tvarkingas arba kokybiškai suremontuotas specializuotame autoservise.

Jei automobilis buvo paruoštas ir/ar nudažytas nekokybiškai, Promo Cars negalės garantuoti, kad demontuojant plėvelę nebus pažeistas lako ir/ar dažų sluoksnis.