Apie mus

2011 m. subūrėme „Promo Cars“ komandą, kurioje darbuojasi ir savo patirtimi dalijasi darbštūs savo srities entuziastai. Mūsų komandos, kaip reklamos gamintojų, kelias prasidėjo dar 1991-aisiais, tačiau matydami didžiulį potencialą ir sukauptą darbuotojų patirtį įkūrėme specializuotą automobilių puošybos įmonę. Mes automobiliams suteikiame unikalų įvaizdį, išryškinantį skoningas ir įspūdingas jūsų transporto priemonės detales. Garantuojame, kad būsite pastebėti miesto gatvėse ir patrauksite aplinkinių dėmesį.

Per daugelį metų sukaupėme pakankamai žinių, kuriomis noriai dalijamės su jumis. Mums malonu parinkti tinkamiausias medžiagas, pritaikyti sudėtingas ir tikslaus darbo reikalaujančias paruošimo ir apklijavimo technologijas. Žinome, ką, kada ir kaip daryti, kad gautume geriausius rezultatus, nes remiamės vertingomis žiniomis, naudojame tik aukščiausio lygio ir pasaulyje žinomiausių gamintojų plėveles, o klijavimo darbus patikime atlikti sertifikuotiems meistrams, dirbantiems specialiose, švariose, tinkamos temperatūros patalpose.

Kodėl verta dirbti su mumis

Klientai

Klientai apie PROMO CARS

Reklamos rinkoje ne visada galima gauti aukščiausios kokybės paslaugų. Maloniai nustebome, kai mūsų įmonę pradėjo aptarnauti Promo Cars. Labai brandus mąstymas ir darbas, nors komanda jauna ir entuziastinga. Rekomenduojame.

Direktorius, Omniva LT, UAB

Profesionali komanda, profesionalūs patarimai, ypatingas estetikos suvokimas, aukščiausio lygio paslaugos. Malonu buvo dirbti su Promo Cars kolektyvu. Bendradarbiausime ir ateityje.

Kauno skyriaus vadovas, Metallum novum, UAB

Esate laiko ir iššūkiais išbandyti partneriai. Vienareikšmiškai esate savo srities geriausi, džiaugiamės galėdami dirbti su geriausiais!

KIKA group valdybos narys

Jau pirkdamas automobilį neužsakiau „metalik“ dažų dangos, nes planavau juodą matinę spalvą. Lūkesčiai po daugiau kaip trejų metų eksploatacijos viršyti. Nors ir liepdavau plovykloje atsargiau elgtis su aukšto slėgio vandens srove, bet plėvelei jokios įtakos nepadarė. Dar džiugino faktas, kad juoda mašina ilgiau išlikdavo švaresnė, galimai dėl teflono dangos. Džiugino ir originalumo pojūtis, ypač užsieny, kur žmonės atviriau reiškia emocijas.

Su šia komanda dirbame daugelį metų, per šį laiką jie įgijo visišką mūsų pasitikėjimą. Tai tikrų profesionalų komanda dirbanti kruopščiai ir apgalvotai. Jie visada kupini idėjų ir pasiūlymų tam, kad klientas liktų patenkintas rezultatais.

Rinkodaros skyriaus vadovė Terra animalis, UAB

Visų mūsų įmonės automobilių apklijavimas buvo atliekamas pagal Promocars komandos pasiūlymus ar patarimus ir visada buvom patenkinti atliktų darbų kokybe. Mūsų ilgalaikis bendradarbiavimas yra pagrįstas abipusiu supratimu bei pasitikėjimu, todėl kiekvieną kartą įsigiję naują automobilį visuomet kreipiamės tik į juos.

Projektavimo vadovas Audiotonas, UAB

Ieškodami įmonės, kuri galėtų apklijuoti mums automobilius, prioritetą teikėme projekto įgyvendinimo trukmei, t.y. kiek laiko trunka paruošti maketą ir automobilį apklijuoti, kadangi mūsų parkas ganėtinai dažnai keičiasi, be to, yra poreikis vis kitokią informaciją / apipavidalinimą paruošti. Čia Promo Cars mus labiausiai ir nustebino, nes jeigu kažko reikėjo jau „vakar“, tai ir buvo atlikta „vakar“ :) Drąsiai galime juos rekomenduoti, nes greitis visiškai neturi įtakos darbų kokybei.

Komunikacijos vadybininkė Autotoja, UAB

Profesionali komanda, profesionalūs patarimai, ypatingas estetikos suvokimas, aukščiausio lygio paslaugos. Malonu buvo dirbti su Promo Cars kolektyvu. Bendradarbiausime ir ateityje.

UAB DKTA vadovas

Pasitikėjimas, kad viskas bus išspręsta ir padaryta profesionaliai bei iki galo, tai man svarbiausia. Todėl  renkuosi ne įmonę, o žmones.

Aš pasirinkau juos ir neklydau.

Kauno mokslo ir technologijų parko verslo plėtros vadovas

Kiekvienose varžybose siekiame būti išskirtiniai, todėl didelis ačiū Promo cars vyrukams, už greitį, idėjas, ir įdomius sprendimus. Kiekvieną mūsų apsilankymą jie vertina lyg būtume seni pažįstami, o darbus atlieka „kaip sau“. Dizaineriai dirba skoningai, klijuotojai kokybiškai, o mes liekam patenkinti.

Aves Racing komandos vadovas ir lenktynininkas

Didžiausią įspūdį paliko žinios ir argumentai, kodėl reikia apklijuoti automobilius. Jau po pirmo pokalbio  supratome, kodėl daugumos sėkmingų įmonių automobiliai yra apipavidalinami. Esame labai patenkinti ir galime drąsiai visiems rekomenduoti.

Auto Aves serviso vadovas

Vertinu teisingą įmonės požiūrį į klientą ir jų atliekamus užsakymus. Skiriamas didelis dėmesys detalėms, medžiagų parinkinkimui, inovatyviems sprendimams, kas padaro galutinį rezultatą labai gerą.

Pavadinimas nemeluoja PRO’mo –  nes jie tikri PROfesionalai savo srities, kuriuos drąsiai galiu rekomenduoti bet kam.

dizaineris

Mūsų užduotis buvo paruošti automobilius taip, kad atkreiptume gatvėje praeivių ir vairuotojų dėmesį. Kreipėmės į Promo Cars. Rezultatas mus nustebino gerąja prasme – tikslas buvo pasiektas, nes dabar džiaugiamės išskirtiniu dėmesiu mūsų automobiliams. Ačiū.

Rinkodaros vadovė, UAB ,,Skaitmeninis pasaulis“

Atnaujinome savo krovininių automobilių parką, tad operatyviai reikėjo paruošti 20 naujų automobilių taip, kad gatvėje atkreiptume praeivių ir vairuotojų dėmesį. Kreipėmės į Promo Cars, kurie šią užduotį įgyvendino labai operatyviai ir kokybiškai. Džiaugiamės turėdami tokį patikimą partnerį!

Marketingo vadybininkas „KG Group“

Super operatyvi, patikima ir profesionali komanda. Smagu dirbti ir paprasta susikalbėti.

Džiaugiamės turėdami tokius partnerius ir jų darbų kokybe, kurie jau keletą metų puošia mūsų „Tymbark“ automobilius.

Marketing Project Manager UAB „Osama“

„Lankstumas, ryžtas imtis nestandartinio ir sudėtingo darbo, įgyvendinimo greitis ir aukšta kokybė – tai Promo cars „vizitinė kortelė“. Mūsų įmonė buvo labai patenkinta Promo cars atliktu darbu – nestandartiniu automobilio klijavimu per ypač trumpą laiką. Jų kokybiško darbo dėka, mes įgijome puikią ir išsiskiriančią priemonę nestandartinei mūsų produktų reklamai.“

Marketingo direktorius UAB „Eckes-Granini Lietuva“

Džiaugiamės, kad mūsų rėmėjais tapo Promo – Cars. Buvome nustebinti, kai pamatėme savo automobilį, per tikrai trumpą laiko tarpą, taip puikiai apklijuotą ir paruoštą busimoms pergalėms. Esame labai dėkingi jūsų komandai.

„HOPTRANS rally team” ekipažo lenktynininkas

Promo – Cars padėjo mums tapti tikru Raudonu autobusiuku, sukūrė dizainą, pagamino didžiulius lipdukus su burgeriais ir viską profesionaliai apklijavo. Buvom sužavėti jų darbu! Promo-cars darbuotojai buvo labai lankstūs, supratingi ir kantrūs. Autobusiuką apklijavo labai greitai, organizuotai ir be jokių defektų. Dar ir dabar esam labai dėkingi Promo-cars.

Raudono autobusiuko bendrasavininkė